Hakkımızda

Ren-Çağ Medikal İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. Sağlık sektöründe kurumların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek uluslararası standartlarda inovatif, pratik ve teknolojinin son ürünlerini temin ederek kullanıma sunmayı amaçlamaktadır. Kuruluşunun öncesindeki uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimini de katarak, kaliteli ürünlerle iyi bir hizmet vermeye çalışmaktadır. Türkiye’nin değişik illerinde faaliyet gösteren sağlık kurum ve kuruluşlarına satış yapmaktadır.
 
Ren-Çağ Medikal, kurumlarla yapıcı diyaloglar kurmuş, kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmetler  sunarak saygı ve güven kazanmıştır. Uluslararası firmalarla işbirliği yapmaktadır. Soğuk zincir indikatörlerinin, çantaların ve data loggerların ithalatını yapmaktadır. Timestrip UK Ltd., International Haotian Co Ltd. ve Fresliace Electronics Co. Ltd. şirketlerinin yetkili distribitörlüğünü yapmaktadır.

Ayrıca hemodiyaliz tedavisinde kullanılan malzemeler, tıbbi sarf malzemeleri ve tıbbi cihaz satışı yapmaktadır. Her geçen gün ürün portföyünü ve çeşitliliğini artırmaktadır.